|
Рецензія на Скрипка (Оксана Вишневська)
Мені здалося на мить, що десь біля мене лунають тужливі акорди скрипки... Дуже хороший вірш, мелодійність і ритмічність якого влучно підкреслюють його зміст)))
<ПетроП> - 2009/12/17 02:37 »
|
|
|
|
Рецензія на Розкажи мені... (Оксана Вишневська)
п. Оксана дуже хороший вірш, навіює трохи ліризму і романтизму в наших сірих буднях)))
<ПетроП> - 2009/12/17 02:31 »
|
|
|
|
Рецензія на Моє серце належить тобі (Ігор Калиниченко)
Дуже класний вірш, думаю, що дівчина, якій присвячений вірш буде не просто щаслива, а дуже щаслива!
<ПетроП> - 2009/11/19 14:08 »
|
|
|
|
Рецензія на Цілую (Олександра Тяско)
Класний вірш, думаю, що словами "Але кохання ти не купиш, не знайдеш, Десь у ріллі, чи в полонині..." особливо влучно і точно підкреслено те, що можна сказати дещо іншими словами: "... але ж серцю не накажеш й любові не навчиш", тому що кохання не продається, не купується, ну і звісно ж не пояснюється!
<ПетроП> - 2009/11/12 14:38 »
|
|
|
|
Рецензія на Це просто Він (Вікторія Мельник)
Тааак... Кохання це такий ресурс, який допомагає вижити, і не тільки вижити, а й класно жити, звісно, якщо все добре!
<ПетроП> - 2009/02/06 16:10 »
|
|
|
|
Рецензія на Розмова (Вікторія Мельник)
Класний вірш! "Не добитись нічого мораллю" - думаю, що не все так безнадійно, розумію, що важко зберігати свої почуття, такими, якими вони є насправді, коли навколо багато неправди і зла, але все ж: хто витримає до кінця - спасенний буде, крім того, бути романтиком, не так вже і погано, є свої переваги. На рахунок "як дівчат ти міняв рукавички" слова також досить актуальні, але не тільки у випадку з хлопцями, дівчата також іноді багато собі дозволяють!
<ПетроП> - 2009/02/06 16:08 »
|
|
|
|